A TO munkatársai

Szalai Ferenc
ügyvivő szakértő, osztályvezető
„K” épület, 1. em. 218. szoba
E-mail: Szalai.Ferenc@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7239

Merkl Máté Róbert
ügyvivő szakértő, Neptun-campus rendszergazda, FIR ügyintéző
„K” épület, 1. em. 223. szoba
E-mail: Merkl.Mate.Robert@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7568

Szerdahelyiné Strausz Henriette
igazgatási ügyintéző, vezetői asszisztens, órarendszerkesztő
„K” épület, 1. em. 223. szoba
E-mail: Strausz.Henriette@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7296

ÉLELMISZERTUDOMÁNYI KAR

Aradi Judit
ügyvivő szakértő, tanulmányi koordinátor
"K" épület, 1. em. 209. szoba
E-mail: Aradi.Judit@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7517, 36 (1) 305-6294
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Schümeky Péterné
igazgatási ügyintéző, tanulmányi ügyintéző
"K" épület, 1. em. 207. szoba
E-mail: Schumeky.Peterne@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7294
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Sonnevendné Járási Mária
igazgatási ügyintéző, tanulmányi ügyintéző
"K" épület, 1. em. 207. szoba
E-mail: sonnevendne.jarasi.maria@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7294
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

KERTÉSZETTUDOMÁNYI KAR

Molnár Luca
ügyvivő szakértő, tanulmányi koordinátor
„K” épület, 1. em. 210. szoba
E-mail: Molnar.Luca@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7588
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Basic Palkovic Andrea
igazgatási ügyintéző, tanulmányi ügyintéző
„K” épület, 1. em. 205-206. szoba
E-mail: Basic.Palkovic.Andrea@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7593
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Radó-Takács Anna Veronika
igazgatási ügyintéző, tanulmányi ügyintéző
„K” épület, 1. em. 205-206. szoba
E-mail: Rado-Takacs.Anna@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7593
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

TÁJÉPÍTÉSZETI ÉS TELEPÜLÉSTERVEZÉSI KAR

Molnár Luca
ügyvivő szakértő, tanulmányi koordinátor
„K” épület, 1. em. 210. szoba
E-mail: Molnar.Luca@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7588
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Fancsali Zsuzsanna
igazgatási ügyintéző, tanulmányi ügyintéző
"K" épület, 1. em. 204. szoba
E-mail: Fancsali.Zsuzsanna@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7595
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

Szilágyi Diána
igazgatási ügyintéző, tanulmányi ügyintéző
"K" épület, 1. em. 204. szoba
E-mail: Szilagyi.Diana@fh.szie.hu
Tel.: 36 (1) 305-7595
Ügyintézett hallgatók: a Neptun hallgatói nyilvántartási rendszerben beállítottak szerint.

HALLGATÓI FÉLFOGADÁS

Személyes hallgatói félfogadási időszakok a Budai Campus Tanulmányi Osztályon:

  • hétfő: 9.00-tól 12.00-ig;
  • kedd: 13.00-tól 15.00-ig;
  • szerda: a hallgatói félfogadás szünetel;
  • csütörtök: 9.00-tól 12.00-ig;
  • péntek: 8.00-tól 11.00-ig.

Telefonos hallgatói félfogadási időszakok a Budai Campus Tanulmányi Osztályon:

  • hétfő: 13.00-tól 14.00-ig;
  • kedd: 11.00-tól 12.00-ig;
  • szerda: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel;
  • csütörtök: 13.00-tól 14.00-ig;
  • péntek: a telefonos hallgatói félfogadás szünetel.